Наша місія

За 15 років компанія «Фактотум» стала вагомим гравцем на правовому ринку України. Ми прагнемо зробити юридичні послуги доступними та зрозумілими для усіх і гарантуємо кожному, хто звернувся до нас, унікальний сервіс і залагодження справ найефективнішим чином у короткі терміни.

Наша місія – це вирішувати проблеми наших клієнтів на їхню користь, поєднавши креативний підхід, високий професіоналізм і оперативність.

І поки нам це вдається дуже успішно, а чимала кількість постійних клієнтів є найкращим тому підтвердженням.

Ми станемо для вас провідниками в світі юридичних питань. Адже наше головне завдання – полегшити ваше життя: ви зможете вести бізнес, купувати нерухомість і знаходити рішення для будь-яких справ без зайвих труднощів.

Наша місія формує увесь стиль нашої роботи: якщо ви користуєтеся послугами «Фактотуму» – можете бути впевнені у їхній якості на 100%, бо ми у своїй діяльності завжди виходимо з етичних принципів чесності, справедливості та порядності.

Забезпечення комфорту клієнта і захист його інтересів – ось наші головні орієнтири.  Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів у юридичних кейсах будь-якої складності!

Телефони та e-mail:

+38 063 401 93 89
+38 044 463 27 15

factotumkiev2003@gmail.com

Адреса:

04074, м. Київ, вул. Автозаводська, 2

Вхід до офісу зі сторони вул. Автозаводська, 18-к