Наша історія

Ми – юридична фірма «Фактотум», яка з 2003 року займається наданням правової допомоги фізичним та юридичним особам в різних галузях права та життєвих ситуаціях.

Наша назва обрана не випадково, адже з латинської «фактотум» означає «довірену особу, яка беззаперечно виконує довірену їй роботу». Тому з нами ви можете бути впевнені – ми завжди захистимо ваші інтереси та владнаємо будь-які справи оперативно та з найкращим результатом.

Наша компанія об’єднала найкращих фахівців у конкретних сферах права та бізнесу, і це забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти завжди глибоко вникають у суть питання, щоб знаходити найбільш ефективні рішення.

За час існування юридичної фірми, наші юристи неодноразово представляли клієнтів у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції, надавали комплексні юридичні послуги та консультації з різних питань для фізичних та юридичних осіб.

Серед найважливіших принципів нашої роботи – високий професіоналізм, спрямованість лише на позитивний результат, творчий та індивідуальний підхід юристів до справи, конфіденційність. Ми постійно вдосконалюємо наші навички, теоретичні та практичні знання, беручи участь у семінарах, конференціях, круглих столах та професійних тренінгах.

Ми турбуємося про свою репутацію та ведемо свою діяльність сумлінно, адже її основа – довіра багатьох наших клієнтів!

Телефони та e-mail:

+38 063 401 93 89
+38 044 463 27 15

factotumkiev2003@gmail.com

Адреса:

04074, м. Київ, вул. Автозаводська, 2

Вхід до офісу зі сторони вул. Автозаводська, 18-к