Трудові спори

Юридична фірма «Фактотум» надає послуги із вирішення трудових спорів між працівниками та роботодавцями.

Право на звернення до Суду для вирішення трудових спорів закріплено Конституцією України. Так, відповідно до ст. 124 Конституції звернутися безпосередньо до суду за розглядом індивідуального трудового спору можуть громадяни (працівники), які вважають, що їхні трудові права було порушено, незалежно від того, чи розглядаються їх трудові спори комісією з трудових спорів (КТС).

Поняття «Трудові спори» можна визначити, як непорозуміння між працівником та роботодавцем з приводу трудових взаємовідносин сторін. Останнім часом зросла кількість порушень трудових прав громадян, що потягнуло за собою збільшення кількості трудових спорів, оскільки працівники стали більш обізнаними щодо своїх прав, зокрема, на відпустку, на оплату листка тимчасової непрацездатності, на вчасну виплату заробітної плати тощо.

Якщо Вас незаконно звільнили з роботи, якщо Вам не виплачують заробітну плату, або виплачують її невчасно або не в повному обсязі, звертайтеся до нашої фірми. Ми допоможемо відстояти ваші права та інтереси, як працівників згідно із законодавством про працю та вирішити такі трудові спори.

 

Skip Navigation LinksГоловна » Послуги » Послуги для фізичних осіб » Трудові спори
Укр/Рус

Новини законодавства

читати всі новини »
Юридична фірма "Фактотум"
Раскрутка сайтов SeoLider