Узаконення перепланування та введення в експлуатацію приміщень в місті Києві

Юридична фірма "Фактотум" (м. Київ) пропонує Вам допомогу в підготовці пакету документів і супроводженні процедури отримання дозволів на виготовлення проектно-кошторисної документації, здійснення перепланування приміщень та введення їх в експлуатацію. У співпраці з архітектором Ми підготуємо проектну документацію з перепланування приміщень і узгодимо її у відповідних органах. Допоможемо здійснити узаконення вже проведеного перепланування приміщень.

Якщо Ви вирішили зробити перепланування приміщення, то перш, ніж почати цю процедуру, Ви повинні узаконити перепланування у відповідних органах влади і лише після цього починати будь-які дії з перепланування приміщення. Але, на сьогоднішній день, Ми часто стикаємося з тим, що перепланування квартири проведено без дозвільних на те документів. Таке перепланування Ми теж допоможемо Вам узаконити!

При проходженні процедури узаконення перепланування приміщень необхідно "відвідати" велику кількість інстанцій і в кожній з них вистояти чергу. Співпрацюючи із Нашою Юридичною фірмою, узаконення перепланування пройде для Вас з мінімальною втратою Вашого дорогоцінного часу. Вам він буде потрібний тільки для того, щоб зібрати і передати нам документи, необхідні для процедури узаконення перепланування Вашої нерухомості в місті Києві.

Пам'ятайте: Законодавством України передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність за незаконне перепланування квартири.

Skip Navigation LinksГоловна » Послуги » Послуги для фізичних осіб » Узаконення перепланування
Укр/Рус

Новини законодавства

читати всі новини »
Юридична фірма "Фактотум"
Раскрутка сайтов SeoLider