Юридичні послуги в м. Києві

У даному Розділі Ви маєте можливість ознайомитися з повним переліком послуг, які надає наша Компанія.

Кожне підприємство при здійсненні своєї господарської діяльності стикається з необхідністю отримання юридичних послуг. Юридичні послуги в м. Києві є необхідними і важливими для кожної юридичної особи. При виникненні питань в сфері податкового, земельного, трудового та іншого законодавства, юридичні особи мають можливість звернутися до наших юристів, які нададуть вам професійні юридичні послуги в м. Києві.
У юристів нашої Компанії є великий досвід представлення інтересів Клієнта
у господарських судах та судах загальної юрисдикції, з питань відшкодування заборгованості, захисту прав споживачів, земельних питань, спорів з податковою, допомоги при ДТП і т.д. Також ми надаємо юридичні послуги в м. Києві у сфері адміністративного судочинства, де відповідачами виступають органи державної влади та місцевого самоврядування, а також посадові особи. Крім того, з нашою допомогою може бути проведена реєстрація підприємств у м. Києві.

Юристи нашої Компанії нададуть юридичні послуги зі складання позовних заяв, клопотань, відзивів на позовні заяви, складання інших процесуальних документів. Окрім представлення інтересів Клієнта в судах, наша Компанія надає юридичні консультації у м. Києві. Ми консультуємо у всіх галузях права та з питань, які можуть виникнути у повсякденній діяльності наших Клієнтів.

Крім надання послуг юридичним особам наша Компанія надає юридичні послуги фізичним особам. Якщо Ви потрапили в ДТП або Вам необхідно звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини, або здійснити перепланування квартири, нежитлового приміщення і т.д., Ви можете звернутися в нашу Компанію, і ми надамо Вам такі юридичні послуги.
Детальну інформацію про послуги можна отримати в наступних підрозділах:

Послуги для юридичних осіб:

Послуги для фізичних осіб:

Skip Navigation LinksГоловна » Послуги
Укр/Рус

Новини законодавства

читати всі новини »
Юридична фірма "Фактотум"
Раскрутка сайтов SeoLider